Zubní pasty

 

!!!!! Upozornění pro prodejce i pro konečného spotřebitele !!!!!

Potkávám na trhu několik značek antibakteriálních zubních past s neemem a s aloe vera, ktere nejsou čistě přírodní, což poznáte podle toho, že obsahují jiný konzervant než právě samotný neem nebo aloe vera, které jsou přirozenými konzervanty a tudíž žádné další nepotřebují. Jak účinná může být zubní pasta a jak může chránit vaše zuby a ústní dutinu proti bakteriím, kdyz nemůže ochránit sama sebe a je závislá na umělých konzervantech? Naše antibakterialní zubní pasty zejména neemová, hrebíčková, bazalková a s aloe vera od firmy Dabur jsou jediné na českém trhu, které neobsahují žádná barviva, konzervanty a fluor. Dabur je tradiční a největší výrobce ajurvedských výrobku s přes 130-letou tradicí. Dabur zaručí nejvyšší možnou kvalitu.

 

 
Neemová antibakteriální zubní pasta
(100ml. 155g)

bez přídavku fluoru, extrakt z neemových listů spolu s dalšími bylinkami je ideální pro úplnou dentální hygienu, pravidelné použití chrání zuby a dásně proti bakteriím.
!!!Jediná poctivá neemová zubní pasta na trhu, která neobsahuje žádné konzervanty!!!
Nebylo testováno na zvířatech.
Hřebíčková antibakteriální zubní pasta
(100ml. 155g)

bez přídavku fluoru, neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. 
Na citlivé dásně.
Nebylo testováno na zvířatech.
Antibakteriální zubní  pasta s bazalkou
(100ml. 155g)

s Královskou bazalkou, bez přídavku fluoru, neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. 
Antiseptická a podporuje hojení.
Stimuluje chuťové buňky.
Nebylo testováno na zvířatech.
dabur aloe vera toothpaste
Antibakteriální zubní pasta s Aloe vera (100ml. 130g)
 
bez přídavku fluoru, neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. 
 
 Je obohacená o jedinečnou směs nejjemnějších přírodních složek na ochranu zubů a dásní, jako je Aloe veraTea tree olej a extrakt Salvadory perské (Miswak-kartáčkový strom). 
 
O Aloe vera je známo, že poskytuje rychlou a účinnou úlevu od bolesti dásní. Pravidelné používání bylinné zubní pasty s Aloe vera může pomoci proti zánětu dásní, chrání zuby před kazem, paradentózou a podporuje zdravé dásně a silné zuby.
Zubní pasta Miswak
100ml (150g)
Dočasně i 75g balení


obsahuje extrakt Miswak (Salvadora Persica), zabranuje zubnímu kazu a udržuje dásně zdravé. Velmi učinná ochrana a prevence proti paradentoze. 
Bez barviv a flouru.
Nebylo testováno na zvířatech.
Červená pasta na  zuby a dásně 

(100g, 200g)

spojuje účinky hřebíčku, máty, toothache tree a pěti dalších bylin, pro dlouhodobou ochranu, zdravé zuby a dásně. Okamžitá úleva od bolesti zubů. Efektivní ochrana proti zubnímu kazu. Dlouhotrvající svěžest.
Bez barviv a flouru.
Velmi ostrá!!!
Nebylo testováno na zvířatech.